Povedzme si to otvorene, internet hýbe svetom. Skutočne, na webe je dnes možné nájsť takmer všetko od receptov na bábovku až po návody ako vyrobiť bombu. Nakupovanie či komunikovanie s niekým na druhom konci sveta nikdy neboli jednoduchšie a doktor Google je vševediaci.

Kto nie je na webe, akoby ani nebol

Už malé deti stretneme na ulici s tabletom v ruke a babičky si hľadajú nové recepty, ktorými by prekvapili rodinu. Jednoducho, ak chceme udržať tempo s dobou, kontaktu s modernými technológiami sa nevyhneme. Odhliadnuc od neduhov, ktoré so sebou sociálne siete či online nakupovanie prinášajú, trend je jasný: kto nie je na webe, akoby nebol.Online podnikanie netradicne

A tak virtuálny trh denne zaplavujú milióny ľudí, ktorí vymýšľajú, čím zaujať, odlíšiť sa od šedého priemeru a ako sa presadiť. Jednou z možností je podnikanie online, ktorému podľahli všetci tí, ktorým práca v presne stanovenom čase príliš nevonia.

S humorom i všetkou vážnosťou

Ako sa hovorí, fantázii sa medze nekladú a nápadov, ako na webe zaujať, je nespočetne.Eshopy pribúdajú ako huby po daždi, ponuky služieb sú na tom rovnako. Na prvý pohľad sa môže zdať, že priestor pre online biznis už nie je, avšak nie je tomu tak. Práve internet poskytuje omnoho väčšiu slobodu podnikania a ľudia sa smelo púšťajú aj do nápadov, ktoré sú v bežnom biznise ťažšie realizovateľné.

Služby a produkty, s ktorými sa dnes možno na webe stretnúť, zaujmú na prvý pohľad, iné sú prinajlepšom „uletené“. Inšpirujte sa…

Vzťahoví poradcovia:

Poradia, ako zbaliť babu či chalana, pomôžu dostať sa z depky po rozchode či rozvode. Nájdu sa i takí, ktorí si s vami radi „pokecajú“ cez internet ak sa potrebujete posťažovať či ponadávať na šéfa. Neviete, ako sa správať a čo robiť na prvom rande? Pomoc nájdete, ako inak, aj na webe.

Nájdete na: http://topky.singles/poradna/, http://www.vztahovaporadna.sk/, https://www.7cups.com/

Doba praje (aj) neverníkom:

Potrebujete zaistiť dokonalé alibi, dôkazy, svedectvo či krytie svojich ľubovoľných aktivít? Vynaliezavý podnikateľ vie, ako na to. Agentúra pôsobiaca na Slovensku a u našich západných susedov poskytuje diskrétne služby ako test vernosti, priateľ na telefón, alibi na mieru, alebo služby detektíva. Nemenej zaujímavá je služba s názvom „Aktér k prenájmu“, kedy herec zahrá vami požadovanú službu. Rozchodový agent zase vyrieši rozchod za vás, a to buď na osobnom stretnutí alebo cez telefón. Jednoducho, bez emócií. Tiež máte možnosť využiť službu „Rozvracač“, čo je v prípade partnerských vzťahov profesionálny zvodca/zvodkyňa.</span>

Nájdete na:http://www.alibinamieru.sk/
Štipka mágie (ne)uškodí:

Pre ezoterické duše sú tu špeciálne služby s nádychom nadprirodzena. Stojíte na životej križovatke a neviete ako ďalej? Máte pocit, že z vášho života vyprchala radosť zo života, kvária vás problémy v rodine, práci či v partnerskom živote, obráťte sa na vyššiu moc! Tajomný rituál vytvorený presne na mieru prinesie odpovede na všetky dôležité životné otázky.

Nájdete na: https://www.biela-magia.com/

Stop otravnému čakaniu v rade:

Čas sú peniaze. A nie je nič otravnejšie ako stráviť pol dňa čakajúc v rade na úrade, kde pani za priehradkou čímsi pripomína leňochoda z kultovej rozprávky Zootopia. Máte už dosť čakania v rade na úradoch, či u lekára? Potrebujete vybaviť neodkladnú záležitosť, na ktorú nie je nutná vaša osobná účasť? Ak ste z Bratislavy, Senca či okolia, využite svoj čas efektívnejšie a „najmite“ si na čakanie ľudí!</span>

Nájdete na: https://www.facebook.com/VystojimZaTeba/?fref=ts

Pomoc pri výbere auta?

Čo je podľa vás rozhodujúce pri kúpe vozidla? Na čo sa zamerať, na čo si dať pozor? Ak sú pre vás autá tak trochu španielska dedina, neváhajte a využite pomoc auto poradcov! Profesionálne vyškolený personál vie kde hľadať a nájde vozidlo presne podľa vášho gusta. Stačí zadať požiadavky a počkať si na výsledok. Technické, právnické preverenie je samozrejmosťou.

Nájdete na:http://www.autoporadca.sk/, http://www.auto-makler.sk/

Netrápte sa s výberom darčeka!

Došli vám už nápady na darčeky pre rodinu či frajerku? Aj takéto služby nájdete na webe.

Nájdete na: http://www.vybersidarcek.sk/,

Chcete darovať zvieratko?

Ak sa rozhodnete zvieratko darovať blízkym pod stromček či narodeniny a chcete svoj darček vyšperkovať na maximum a zároveň šokovať, objednajte si návod, ako mačičku alebo psíka zabaliť do ligotavého šušťavého papiera.

Nájdete na: https://www.jaspravim.sk/testovacka1/naucim-zabalit-macku-do-baliaceho-papiera-alebo-aj-psa-7336

Písanie pod rúškom anonymity:

Ghostwriting je pre väčšinu laikom nepoznaný pojem, no práca ghostwritera je s internetom veľmi úzko prepojená. Ide v podstate o spisovateľa na prenájom, ktorého úloha spočíva v napísaní slávnostného prejavu, článku (pre magazín, ale i osobný blog), alebo tiež celej knihy. Takýchto ľudí by ste pokojne našli aj za autorstvom kníh slávnych ľudí, pričom meno skutočného autora sa na prebale knižky nikdy neobjaví. Obvykle služby ghostwriterov využívajú osobnosti na napísanie svojej autobiografie.

Nájdete na: sociálna sieť Linkedin a rôzne servery mikropráce

Ak ešte stále zvažujete či sa pustiť do online podnikania a váhate, či váš nápad nie je príliš pritiahnutý za vlasy, veríme, že sme vás aspoň trošku vyviedli z omylu. Ak rozmýšľate nad realizáciou vlastného eshopu, online biznisu, neváhajte sa obrátiť na nás. Zabezpečíme kompletné služby pre Vaše úspešné online podnikanie. Kontaktujte nás…

Tvorba web stránok

Tvorba web stránok pre vaše podnikanie.

Tvorba eshopu

Tvorba eshopov pre váš úspešný biznis.

Affiliate weby, projekty

Nechajte si vytvoriť affiliate projekt u nás.