Linkbuilding – Tvorba spätných odkazov

Nechajte Vaše stránky zarábať! Prevádzkujete stránky, eshop, ale nedosahujú očakávaný efekt? Neprichádzajú návštevy ani objednávky? Neviete nájsť tu správnu formu reklamy s patričnou návratnosťou investícií?

Linkbuildingalebo tvorba spätných odkazov je najdôležitejšia súčasť linkbuilding-spatne-odkazy-creeoSEO. Je a dlho aj bude jedným z najvplyvnejších faktorov, ktorým sa riadia vyhľadávače. Tvorbou spätných odkazov si vylepšujete pozície vo vyhľadávačoch, získavate odkazy, z ktorých prídu noví návštevníci, zvyšujete popularitu webu. Tvorba spätných odkazov by mala prebiehať pravidelne počas celej doby existencie Vášho webu. V žiadnom prípade nie nárazovo. S tvorbou odkazov začíname po SEO analýze a On-page optimalizácii stránok.

Samozrejme ako aj pri On-page optimalizácii, tak aj pri Off-page platí, že výsledok sa nedostaví okamžite. To znamená, že je nutné počítať s horizontom týždňov až mesiacov, kým dorazí požadovaný efekt. Všetko záleží od mnohých faktorov.

 

Čo získate vďaka Linkbuildingu – spätným odkazom?

  • Lepšie pozície vo vyhľadávačoch
  • Vyššiu návštevnosť – Nových návštevníkov z vyhľadávačov, blogov, z katalógov, zo stránok, kde sa nachádza Váš spätný odkaz
  • Povedomie o stránke, e-shope, značke

U nás vždy dostanete podrobný report, aké spätné odkazy boli realizované.

 

Koľko to stojí?

Linkbuilding je veľmi špecifický a jeho realizácia závisí od konkrétnej stránky, eshopu, produktov, či služieb, rozpočtu a podobne.
Tvorbu spätných odkazov prispôsobíme vašim možnostiam, rozpočtu. Môžeme vytvárať rôzne typy spätných odkazov s ohľadom na váš rozpočet.