Marketing a SEO na mieru pri dlhodobej spolupráci

  • Neviete sa rozhodnúť, ktoré z našich služieb využiť?
  • Neviete čo by bolo optimálne riešenie pre váš eshop, či web?
  • Neviete ako je na tom konkurencia, čo urobiť aby ste ju predbehli v pozíciách na Google.sk?
  • Hľadáte dlhodobú spoluprácu za pravidelný mesačný budget?

Ak ste na viaceré otázky odpovedali ÁNO tak táto služba je určená práve pre vás. Pripravíme vám ponuku šitú na mieru prispôsobenú vašim finančným možnostiam a cieľom.

Aký je postup:

Na začiatku sa potrebujeme podrobne oboznámiť s Vaším produktom, eshopom, službou, web stránkou. Na základe získaných informácií si preklepneme Vašu konkurenciu v online prostredí a tiež optimalizujeme Váš web, eshop, aby sme čo najrýchlejšie dosiahli požadované výsledky. Zistíme čo najviac potrebných informácií. Kľúčové slová konkurencie, počet spätných odkazov konkurencie, umiestnenia v google.sk a všetko čo nám pomôže v čo najlepšom nastavení úspešnej kampane pre vás. Na základe získaných informácií a spoločnej dohode na pravidelnom mesačnom budgete, vám vypracujeme optimálnu ponuku služieb šitú na mieru.

Čo získate:

Preklepnutie konkurencie a stanovenie optimálnych krokov v boji s konkurenciou. SEO optimalizáciu stránok, určenie kľúčových slov (pokiaľ ich ešte nemáte), pravidelné budovanie spätných odkazov, písanie PR a SEO článkov a všetko šité na mieru pre Váš web, či eshop. Pokiaľ máte vyšší rozpočet pripravíme PPC Adwords kampaň pre okamžité zvýšenie návštevnosti a predajov. Získate zvýšenie návštevnosti, lepšie pozície v google.sk a predaje produktov a služieb. Pravidelnú spoluprácu pri ktorej Vám dodáme každý mesiac dohodnuté služby.
Budovanie návštevnosti, či Seo optimalizácia je dlhodobí proces. Pokiaľ potrebujete cielenú návštevnosť a dosiahnuť aj slušné predaje, nedá sa to urobiť zo dňa na deň. Je to dlhodobí proces, ktorí sa Vám ale odmení pravidelnou návštevnosťou a zvýšením predajov, dlhodobo!

 

Minimálna dĺžka spolupráce 3 mesiace!!!!