Správa a údržba eshopu

Máš vlastný eshop, alebo uvažuješ o jeho založení? Na to, aby prevádzka e-shopu prebiehala bez problémov a aby počet zákazníkov pribúdal, je vhodné mať pri sebe skúseného partnera, ktorý sa v e-commerce vyzná. Vieme, že údržba  a správa eshopu si vyžaduje veľa času a odhodlania. Preto ponúkame profesionálny a komplexný servis aj pre Tvoj eshop. Vieme pomôcť s nahadzovaním produktov, kategórií, úpravou cien, pravidelnou aktualizáciou obsahu, zverejňovaním článkov v blogu, aktualizáciou modulov, automatizovaním procesov na eshope, s riešením vzniknutých technických problémov, alebo poradenstvom v oblasti e-commerce.

V ČOM VIEME POMÔCŤ?

NAHADZOVANIE PRODUKTOV, KATEGÓRIÍ, ATĎ.

Manuálne plnenie eshopu kategóriami a pridávanie produktov je zdĺhavý proces, pokiaľ ho nemáte automatizovaný. Venujte svoj čas dôležitejším aktivitám a nahadzovanie produktov a plnenie eshopu nechajte na nás. 

AKTUALIZÁCIA OBSAHU ESHOPU

Aktualizujeme, alebo doplníme obsah Vášho eshopu, vykonáme úpravu textov. Pomôžeme aj s aktualizáciou cien produktov, kategóriami, pridávaním nových produktov, úpravou blogu. 

TECHNICKÁ PODPORA A KONZULTÁCIE

Potrebujete poradiť, alebo zodpovedať otázky ohľadom eshopu, jeho prevádzky, možností a rozšírení? Neváhajte nás kontaktovať! 

ODSTRAŇOVANIE PROBLÉMOV

Bohužiaľ, aj technológie môžu zlyhať a ich oprava si zvyčajne vyžaduje odborné znalosti a čas. Ak chcete vášmu internetovému obchodu poskytnúť starostlivosť v prípade technických problémov, kontaktujte nás. Urobíme efektívne opatrenia v reakcii na systémové problémy vyplývajúce z nesprávneho používania, alebo zlyhania servera. 

PRAVIDELNÁ ÚDRŽBA A AKTUALIZÁCIA

Implementácia aktualizácií môže často spôsobiť problémy so správnym fungovaním eshopu. Aby sa po aktualizácii vášho internetového obchodu nezačali zobrazovať chyby, alebo niektoré funkcie prestali správne pracovať, zverte aktualizáciu a údržbu eshopu do našich rúk a chráňte sa tak pred zbytočným rizikom.