TVORBA ESHOPU

Tvorba eshopov postavených na systémoch Prestashop a Woocommerce. Aký systém vybrať? Ak nie si rozhodnutý, tak to nechaj na nás. Každý z eshopových systémov je vhodnejší pre iný druh eshopu.  Vytvoríme eshop aj tebe. Ponúkame rýchle dodanie, moderný dizajn a bezkonkurenčné ceny. Pripravíme finančne nenáročné riešenie eshopu Klasik postavené na prestashope  s defaultným dizajnom už za 278 eur, alebo eshop Pro s prémiovým dizajnom už za 488 eur. Alebo čo takto si nechať vytvoriť eshop na mieru podľa požiadaviek. Eshop pripravíme podľa požiadaviek. Ceny eshopov na mieru postavených na systéme Woocommerce už od 449 eur a ceny eshopov na mieru postavených na systéme Prestashop už od 599 eur

VYBER SI:

už za 449 eur

(na mieru)

WooCommerce je komplexné eshopové riešenie určené pre platformu WordPress. Obsluha v prostredí WooCommerce je jednoduchá, intuitívna a zvládne ju naozaj každý. Ak potrebuješ dizajnový eshop, rýchle dodanie a jednoduchú obsluhu, tak si práve našiel systém určený pre teba. Eshopy postavené na systéme Woocommerce sú vhodné ako jednoproduktové eshopy a taktiež pre menšie až stredné eshopy s ponukou stoviek, max. pár tisíc produktov.

Eshop postavený na Woocommerce ti pripravíme na mieru už od 449 eur.  

už za 278 eur

(podľa zvoleného balíka)

Prestashop je komplexný eshopový systém. Na rozdiel od Woocommerce nie je len rozširujúcim doplnkom, ale ide o najprepracovanejší open source systém na ktorom sú postavené veľké, či malé eshopy po celom svete. V našej ponuke nájdete 3 balíky eshopov postavených na tomto systéme. Hlavným rozdielom pri balíku Klasik a Pro je dizajn. Eshop Klasik je s defaultným dizajnom za 278 eur a eshop Pro s výberovým dizajnom za 488 eur. A potom tu máme eshop na mieru už od 599 eur. Tento eshop prispôsobíme podľa požiadaviek.