TVORBA ESHOPOV

Internetový obchod, alebo teda eshop je predajná platforma fungujúca 24 hodín denne, 365 dní v roku.
Dnes je internetový obchod a prítomnosť na internete nevyhnutným faktorom pre spoločnosti, ktoré sa chcú rozvíjať. Vytvorenie eshopu je nielen lacnejším riešením ako kamenná predajňa, ale často ju aj dopĺňa.

V súčasnosti je eshop dôležitým doplnkom k tradičným predajným kanálom. Online nakupovanie sa stalo pre spotrebiteľov mimoriadnym komfortom, ktorý využívajú takmer každý deň. Profesionálne implementovaný e-commerce systém vám umožní výrazne zvýšiť vaše zisky. Navyše pozitívne ovplyvní vnímanie vašej značky zákazníkmi. Ak uvažujete o vytvorení eshopu, ste na správnom mieste. Navrhovanie moderných a užívateľsky prívetivých internetových obchodov je našou špecialitou.

Eshopy tvoríme na:

už za 899 eur

WooCommerce je komplexné eshopové riešenie určené pre platformu WordPress. Obsluha v prostredí WooCommerce je jednoduchá, intuitívna a zvládne ju naozaj každý. Ak potrebuješ dizajnový eshop, rýchle dodanie a jednoduchú obsluhu, tak si práve našiel systém určený pre teba. Eshopy postavené na systéme Woocommerce sú vhodné ako jednoproduktové eshopy a taktiež pre menšie až stredné eshopy s ponukou stoviek, max. pár tisíc produktov.

Cenovú ponuku pripravíme po úvodnej konzultácii!   

už za 899 eur

Prestashop je komplexný eshopový systém. Na rozdiel od Woocommerce nie je len rozširujúcim doplnkom, ale ide o najprepracovanejší eshopový open source systém, na ktorom sú postavené veľké, či malé eshopy po celom svete. Prestashop zaručuje mimoriadne flexibilný internetový obchod, ktorý má v jadre všetky potrebné funkcionality pre elektronický obchod a ktorý je možné bez problémov rozšíriť o nové funkcionality a riešenia šité na mieru. Tento systém dáva skutočnú slobodu pri správe a rozvoji vlastného eshopu.

Cenovú ponuku pripravíme po úvodnej konzultácii!   

Koľko zaplatíte za nový eshop závisí od mnohých faktorov a požiadaviek. Je to niečo podobné ako pri kúpe auta. Základná verzia je lacná, ale s pridávaním výbavy a ďalších možností konfigurácie hodnota vášho vysnívaného auta stúpa. Rovnako je to aj pri eshopoch. Cenu ovplyvňujú mnohé požiadavky klienta, ktoré sú nad rámec základnej konfigurácie eshopu.

MÁTE ZÁUJEM, ALEBO OTÁZKY?

Povedzte nám pár slov o svojom projekte a získajte nezáväznú ponuku. Neváhajte nás kontaktovať v prípade otázok, či záujmu o naše služby.

NAPÍŠTE NÁM