Správa a údržba web stránky

Webstránka je v dnešnej dobe nutnosťou a je ťažké si predstaviť firmu bez prítomnosti v online svete, keďže potenciálni zákazníci práve na internete vyhľadávajú väčšinu informácií. Ak už web stránku máš, určite vieš že sa o ňu treba aj starať. Či už ide o dopĺňanie a úpravu textov, obrázkov, vytváranie nových podstránok k novým službám ktoré si začal ponúkať, vytváranie formulárov, prepojenia z analytickými nástrojmi, či pravidelné aktualizácie webu. Aby bol web bezpečný a doplnený o nové funkcie a možnosti, potrebuje aktualizáciu. Počas procesu aktualizácie sa môže stať, že nové verzie tém, pluginov, modulov používaných na webstránke nebudú navzájom kompatibilné, čo spôsobí nefunkčnosť webstránky. Ak chceš predísť podobnej situácii a ušetriť kopec času pri úpravách webu, pri riešením problémov, tak neváhaj a kontaktuj nás.

V ČOM VIEME POMÔCŤ?

AKTUALIZÁCIA OBSAHU WEB STRÁNKY

Aktualizujeme, alebo doplníme obsah web stránky, vykonáme úpravu textov, vytvoríme nové podstránky, vytvoríme a doplníme nové formuláre podľa požiadaviek klienta a omnoho viac.

TECHNICKÁ PODPORA A KONZULTÁCIE

Potrebujete poradiť, alebo zodpovedať otázky ohľadom web stránky, jej prevádzky, možností a rozšírení? Neváhajte nás kontaktovať!

ODSTRAŇOVANIE PROBLÉMOV

Bohužiaľ, aj technológie môžu zlyhať a ich oprava si zvyčajne vyžaduje odborné znalosti a čas. Ak potrebujete pomôcť v prípade technických problémov, kontaktujte nás. Urobíme efektívne opatrenia v reakcii na systémové problémy vyplývajúce z nesprávneho používania, alebo zlyhania servera.

PRAVIDELNÁ ÚDRŽBA A AKTUALIZÁCIA

Implementácia aktualizácií môže často spôsobiť problémy so správnym fungovaním. Aby sa po aktualizácii nezačali zobrazovať chyby, alebo niektoré funkcie prestali správne pracovať, zverte aktualizáciu a údržbu do našich rúk a chráňte sa tak pred zbytočným rizikom.