Odštartujme spolu

Navrhovanie a tvorba web stránok nie je pre nás len práca, ale aj poslanie, ktorého zmyslom je budovanie vášho profesionálneho imidžu na internete. Vytvoríme efektívnu a profesionálnu webstránku, či už ide o malú firemnú prezentáciu, alebo komplexnú webovú lokalitu.

Máte nápad na online projekt? Požadujete zaujímavú a zároveň užívateľsky prívetivú web stránku pre vaše podnikanie? Tvoríme moderné, pútavé web stránky, ktoré si dokážete ľahko spravovať aj vo vlastnej réžii. Tvorba web stránok na mieru podľa vašich predstáv s ohľadom na SEO a moderné trendy. Neváhajte zveriť realizáciu web stránky do našich rúk. Získate profesionálne riešenie za rozumnú cenu.

AKO POSTUPUJEME?

PREJDEME SI VAŠU PREDSTAVU

V prvom rade si vypočujeme vašu predstavu (ak ju už máte). Prekonzultujeme možné riešenia, návrhy, vylepšenia až kým nedospejeme ku konečnej verzii. Konzultácie realizujeme – osobne v ZH, Skype, Telefón.

VYTVORÍME CENOVÉ PONUKY

Na základe konečnej dohody vytvoríme cenovú ponuku/ponuky.

PUSTÍME SA DO REALIZÁCIE WEB STRÁNKY

Po dohode a úhrade zálohy vo výške 50% z dohodnutej ceny za tvorbu web stránky sa pustíme do realizácie. Dĺžka realizácie závisí od konkrétneho projektu. Väčšinou pri menších weboch do 7 až 10 dní. Pri väčších weboch od 10 – 15 dní.

ODOVZDÁME, ZAUČÍME VÁS DO SPRÁVY WEB STRÁNKY

Pri prevzatí web stránky vás kompletne zaškolíme do práce s administráciou. Keby niečo, sme na telefóne, či e-maily. Ak budete potrebovať poradiť s radosťou pomôžeme, poradíme.

Tvorba web stránok a eshopov

ČO ZÍSKATE?

RESPONZÍVNY DIZAJN WEB STRÁNKY

Vytvárame moderné web stránky, ktoré spĺňajú tie najnáročnejšie požiadavky. V dnešnej mobilnej dobe je jednou z nich aj responzivita, web ktorý sa prispôsobuje veľkosti obrazovky.

PRVOTRIEDNY WEB, ZAUJÍMAVÝ A MODERNÝ DIZAJN

Prvotriedny web je u nás samozrejmosť. Web stránka so zaujímavým, pútavým dizajnom zanecháva u návštevníka dobrý prvý dojem, ktorý je na internete veľmi dôležitý. Máte len pár sekúnd, aby ste zaujali.

PREHĽADNOSŤ A RÝCHLOSŤ

Prehľadnosť a rýchlosť webu je veľmi dôležitá. Či už z pohľadu návštevníka, ktorý nebude čakať ak dlho načítava web, alebo sa na ňom stráca, tak isto z pohľadu Google nemáte veľké šance získať popredné pozície vo vyhľadávaní, pokiaľ je váš web pomalý.

ROZUMNÚ CENU

U nás získate skutočne najlepšiu cenu. Samozrejme nájdete ponuky tvorby web stránok za 200-300 eur, či dokonca za 100 eur. No veľký pozor čo za svoje peniaze dostanete. (veľkosť webu, dizajn, seo, celkové riešenie a podobne) U nás získavate naozaj komplexné riešenie web stránky z ohľadom na rôzne faktory. Nie je web, ako web!

TVORBA WEB STRÁNOK – PREČO  MY?

Je nesmierne dôležité, aby web stránka napĺňala vaše ciele. Moderná web stránka nie je len o podaní informácií potenciálnemu klientovi, ale aj o celkovom vzhľade, dizajne, funkčnosti, vďaka ktorému vytvárate u návštevníka určitý dojem a následne dokážete rýchlejšie, ľahšie premeniť návštevníka na zákazníka. Samozrejme pokiaľ bol dojem kladný. Ak tento dojem nie je dobrý, získate len návštevníka web stránky a nie zákazníka.

Tvorba web stránok si vyžaduje skúsenosti a znalosti.  My ich máme. Množstvo skúseností a znalostí, k tomu služby online marketingu, copywritingu, SEO optimalizácie pre Váš úspešný začiatok na internete. Vieme poradiť čo funguje, čo zaujme návštevníkov aby bol Váš projekt úspešný. Dodržiavame všetky štandardy tvorby moderného webu.

Web stránka ceny

VIEME POMÔCŤ A PORADIŤ

Máme skúsenosti a rozhľad. Preto už od začiatku vývoja web stránky rozmýšľame o krok vpred a myslíme na množstvo faktorov, ktoré ovplyvňujú úspech v online svete a návštevnosť webovej stránky.
Vhodný výber domény – nie je to len o tom, niečo vymyslieť. Názov domény môže mať veľký vplyv na návštevnosť a budúce náklady na marketing.
Kľúčové slová – Ak sú vybrané a aplikované správne, získate návštevnosť webu zobrazovaním sa vo vyhľadávaní Google.

AKÁ JE CENA?

Tvorba web stránok od 390 eurPresnú cenu za vytvorenie web stránky stanovíme po spoločnej konzultácii. Vypočujeme si vaše požiadavky, dáme naše odporúčania a na základe spoločnej dohody stanovíme cenu podľa konkrétneho projektu.

Nakoľko nie je možné určiť jednotnú cenu, keďže každý web je iný, či už veľkosťou, funkcionalitou, dizajnom, neváhajte nás kontaktovať a určite vyhovieme vaším požiadavkám.

Tvorba web stránok - cena