Prestashop

Prestashop od CREEO.SK – eshop za rozumnú cenu

Rozmýšľate nad vlastným eshopom?
Hľadáte naozaj top riešenie pre eshop, ale aj cenovo dostupné?
Chcete rozbehnúť svoj online business?

Získajte najpoužívanejšie eshopové riešenie na svete teraz za skvelú cenu. Získaj svoj eshop prestashop!!

monitor-prestashop-vzhladmonitor-administracia-prestashop

Eshop pre Váš biznis za rozumnú cenu

Eshop je postavený na systéme, ktorý využíva množstvo veľkých eshopov po celom svete, v Čechách a na Slovensku. Profesionálny eshop, ktorý dokáže takmer všetko. 

Hľadáte profesionálne riešenie eshopu, ktoré je cenovo dostupné a spoľahlivé? Váš nový eshop Vám vieme dodať vo veľmi krátkej dobe už do 48 hodín. E-shopy sú vytvorené v systéme Prestashop, ktorý využíva viac ako 250.000 majiteľov on-line obchodov po celom svete. Ide o efektívny, profesionálny a intuitívny systém s bezkonkurenčnou silou, ktorá umožňuje užívateľom, dosiahnuť úspech v konkurenčnom trhu, bez ohľadu na veľkosť, odvetvie v ktorom podnikajú. Prestashop využívajú veľké spoločnosti s ponukou desiatok tisíc produktov, ale aj malé eshopy s ponukou niekoľko druhov tovaru. Ak hľadáte lacné no pritom profesionálne riešenie eshopu, ktoré je možné ľahko prispôsobovať Vaším potrebám a k tomu zaujímavý vzhľad eshopu, ktorý dokážete upraviť, prípadne si dať navrhnúť dizajn na mieru, alebo ľahko implementovať už hotový, zakúpený dizajn na profesionálnej úrovni za super ceny tak ste na správnom mieste. Vďaka mnohým skúsenostiam s prevádzkou a tvorbou e-shopov postavených na systéme Prestashop, Vám dnes vieme ponúknuť komplexné služby, od inštalácie e-shopového systému, jeho prekladov, rôznych modulov, rozšírení, úprav a nastavení, cez úpravy dizajnu, dizajn na mieru až po rôzne poradenstvo a typy týkajúce sa prevádzky eshopu, povinností atď.

Prečo by ste si mali dať vytvoriť eshop u nás!

– Pretože Vám eshop vieme dodať už do 48 hodín
– Pretože máme množstvo skúseností a praxe so systémom prestashop
– Pretože Vám dodáme eshop, ktorého majiteľom budete vy (žiadny prenájom)
– Pretože máme naozaj výhodné ceny, vysokú kvalitu práce
– Pretože eshopy, ktoré vytvoríme sú rýchle (veľa e-shopov sa dlho načítava čo odrádza zákazníkov – u nás sa Vám to nestane)
– Pretože nepotrebujete žiadne predchádzajúce znalosti
– Pretože sme spoľahlivý a kedykoľvek sa môžete na nás obrátiť
– Pretože Vám vieme nielen eshop vytvoriť, ale aj pomôcť v začiatkoch, v otázkach prevádzky e-shopu
-Pretože získate videá, ukážky práce s eshopom a podporu

 Vieme Vám poradiť a zrealizovať Vaše požiadavky pre Vaše úspešné online podnikanie. Využívame stabilný, rýchly hosting prispôsobený pre eshopový systém, čím dosahujeme vysokú úroveň kvality, rýchlosti načítania stránok a bezproblémové fungovanie systému aj pri vysokom zaťažení. U nás získate výhodné ceny, kvalitné služby, poradenstvo a ešte omnoho viac.  Prečo využiť naše služby? klikni ..

Eshop Prestashop

Neplať mesačný prenájom za eshop, keď môžeš mať vlastný shop.  Neplať stovky, tisíce eur za tvorbu nového eshopu, keď teraz získaš jedno z najobľúbenejších a najpoužívanejších eshopových riešení pre svoje podnikanie za bezkonkurenčnú cenu. Môžeš začať prevádzkovať svoj vlastný eshop postavený na systéme prestashop už za pár hodín.

Niektoré z funkcií eshopu:


Keďže sa dnes na internete predáva už všetko, eshopy dosahujú stále vačšie predaje a zisky je to vhodný a pomerne lacný spôsob ako začať svoje vlastné podnikanie, alebo ako si privyrobiť popri práci, na materskej a v budúcnosti keď sa to dostatočne rozbehne venovať sa eshopu naplno. Keďže ste na týchto stránkach s najväčšou pravdepodobnosťou máte záujem o vlastný eshop, alebo rozbeh vlastného online podnikania. Táto ponuka je pre všetkých ktorý plánujú prevádzkovať eshop, chcú profesionálne no nie drahé eshopové riešenie, chcú rozbehnúť svoje online podnikanie či už popri práci, alebo ako hlavnú činnosť. Teraz získaš svoj vlastný eshop postavený na jednej z najpoužívanejších eshopových systémov prestashop, jednom z najpoužívanejších eshopových systémov, ktorý k tvorbe eshopov využíva množstvo vývojárov, programátorov, web developerov a množstvo množstvo firiem, agentúr ktoré sa venujú tvorbe eshopov.

Toto eshopové riešenie, patrí k jedným z najobľúbenejších eshopových systémov, pretože zvládne množstvo funkcií a je ho možné dopĺňať o potrebné funkcionality.

Eshopové riešenie Prestashop využíva množstvo veľkých a malých eshopov na Slovensku, v Čechách a viac ako 250 000 internetových obchodov po celom svete. Ide o efektívny, profesionálny a intuitívny systém s bezkonkurenčnou silou, ktorá umožňuje užívateľom, dosiahnuť úspech v konkurenčnom trhu, bez ohľadu na veľkosť, odvetvie v ktorom podnikajú. Prestashop využívajú veľké spoločnosti s ponukou desiatok tisíc produktov, ale aj malé eshopy s ponukou niekoľko druhov tovaru. Je vhodné pre malé eshopy s desiatkami kusov tovaru, ale tak isto pre veľké eshopy, ktoré budú mať v ponuke 1000ce, či 10 000ce produktov. Hľadáte lacné no pritom profesionálne riešenie eshopu, ktoré je možné ľahko prispôsobovať Vaším potrebám? Vďaka mnohým skúsenostiam s prevádzkou a tvorbou e-shopov postavených na systéme Prestashop, Vám dnes vieme ponúknuť komplexné služby vrátane poradenstva týkajúceho sa prevádzky eshopu, povinností atď. Eshop je modulárny, obsahuje množstvo modulov, ktoré si viete zapnúť, vypnúť a tak dopĺňať a odstraňovať rôzne funkcie.

Flexibilita:
Prestashop je flexibilný systém. Funkcie si viete upraviť podľa potreby a predávaného sortimentu. Môžete odoberať a pridávať rôzne funkcie alebo si dať naprogramovať čokoľvek na mieru. Tak isto nie je problém zmeniť dizajn, či už zakúpením krásneho hotového profesionálneho vzhľadu, alebo zmenou vzhľadu na mieru.
Robustný, ale jednoduchý systém:
Ide o riešenie vhodné pre malé ale aj veľké eshopy s 10 000-kami produktov. Napriek tomu že obsahuje množstvo funkcií a je to robustný systém jeho pooužitie je jednoduché a rýchlo sa ho naučí aj absolútny laik.
Voľnosť
Potrebujete si dať upraviť nejakú funkciu, alebo vzhľad na mieru? Obrovskou výhodou oproti napr. prenájmu eshopov je že úpravu si môžete dať urobiť u akéhokoľvek programátora. Nie ste viazaný že úpravy Vám musí urobiť len dodávateľ eshopu a musíte súhlasiť s ním stanovenou cenou za práce ako je to pri prenájme. Keďže je to Váš eshop a vy ste majiteľom môžete si dať úpravy zhotoviť komukoľvek kto má napr. dobré referencie, alebo Vám poskytne najlepšiu cenu. Môžete si vybrať kto zrealizuje Vaše požiadavky.
Vlastný eshop: (žiadny prenájom ani nič podobné)
Ste majiteľom eshopu a tým pádom nie ste nijak obmedzovaný. Eshop je Váš a nie ste závislý na cene prenájmu, alebo službách, ktoré musíte využivať iba od dodávateľa eshopu. Pokiaľ sa eshop dobre rozbehne, môže Vám generovať slušné príjmy, alebo ho môžete v budúcnosti ziskovo predať.

———————————————-

Vyber si svoj eshop Prestashop ešte dnes:

V ponuke máme dva druhy eshopov postavených na systéme Prestashop. Ich funkčnosť a administrácia je úplne totožná. Ich jediným rozdielom je grafické spracovanie vzhľadu eshopu.

Ponuka Eshop KLASIK 149 eur Ponuka Eshop PRO 390 eur Eshop na mieru (cena dohodou)

————————————————

Množstvo ľudí si skúša eshopový systém Prestashop inštalovať, nastaviť a sprevádzkovať samostatne, na vlastnú päsť, aby ušetrili pár eur. No človek, ktorý nemá s prestashopom reálne skúsenosti, strávi množstvo dní nastavovaním, prispôsobovaním systému a hľadaním rôznych riešení a optimálnych nastavení. Vo vačšine prípadov sa nakoniec obráti s požiadavkou na realizáciu a úpravy eshopu na nás. Máme skúsenosti, odmakané hodiny práce s prestashopom, overené nastavenia systému, ktoré fungujú najlepšie, vieme aké problémy sa môžu vyskytnúť pri inštaláciách a prevádzke a vieme ich riešiť k vašej spokojnosti. Prečo naše služby…..