ČO JE AFFILIATE A AKO FUNGUJE?

– Rozmýšľate nad online zárobkom, online podnikaním, no eshop nie je to pravé?
– Hľadáte riešenie, kde nemusíte predaj produktov, či služieb realizovať vy?
– Zaujímajú Vás rôzne možnosti zárobku online sveta a chcete ich využiť?
Affiliate by sme mohli definovať ako provízny marketing. V princípe predajca produktov, alebo služieb Vás odmení dohodnutou províziou za každého sprostredkovaného návštevníka, ktorý vykoná na stránke predajcu požadovanú akciu. Požadovanou akciou môže byť napríklad nákup produktu, či služby, registrácia, prihlásenie na odber newslettera, alebo niečo iné (záleží od konkrétneho predajcu a podmienok).

PRÍKLAD?

Zaujíma Vás napríklad téma zdravia. Navštívite magazín, web ktorý sa venuje tejto téme a pri čítaní článkov si všimnete banner, hodnotenie produktu s odkazom na produkt zdravej výživy. Kliknete naň a prejdete do eshopu, kde si tento produkt zakúpite. Tým vznikol magazínu nárok na províziu vo výške xx% z ceny produktu.

Samozrejme spôsobov ako prezentovať produkty, či služby iných je mnoho. Môžeme vytvoriť affiliate katalóg s kompletnou ponukou produktov, magazín, web s recenziami produktov, porovnávač tovaru, kupónový web, blog a rôzne iné. Vašou úlohou je len budovať návštevnosť. Môžete prezentovať produkty v rôznych odvetviach napr. financie, nábytok, oblečenie, rôzne služby, erotika a v mnohých iných.

Ako prepojenie daného webu a predajcu nemusí slúžiť len banner spomenutý vyššie, ale môže mať rôzne formy (napr. textový odkaz, konkrétny produkt s preklikom na dodávvateľa a mnohé iné).

Minisites tvorba web stránok

PROVÍZIE ?

Provízie sú závislé od konkrétneho dodávateľa produktu, či služby. Môžu sa pohybovať v rozmedzí od pár percent cca 3-4% do  vysokých cca 20-60% za požadovanú akciu.

ČO BUDE MOJOU PRÁCOU PRI AFFILIATE WEBE ?

Gro práce tvorí získavanie návštevnosti, teda marketing. Aby bol Váš projekt úspešný a generoval zisk, musí mať dostatočnú návštevnosť, ktorá je potrebná pri akomkoľvek projekte, či už klasickej webovej stránke, či eshope.

Prečo zveriť tvorbu web stránky práve nám?

Máme množstvo skúseností, vieme poskytnúť dodatočné služby pre Váš úspešný začiatok na internete. Vieme poradiť čo funguje, čo zaujme, aby bol Váš projekt úspešný. Dodržiavame všetky štandardy tvorby moderného webu. Affiliate eshop, porovnávač tovaru, či magazín? Alebo niečo iné? Nie je problém.

ČO U NÁS ZÍSKATE?

KOMPLETNÉ RIEŠENIE

Pomôžeme vám od výberu produktu, cez výber formy webového projektu až po jeho realizáciu. Odovzdáme Vám hotový projekt. Realizujeme rôzne weby od affiliate eshopov, magazíny, porovnávače tovaru a mnoho iného.

RESPONZÍVNY DIZAJN

V dnešnej dobe mobilov, tabletov je responzívny dizajn nutnosťou. Každý web, či eshop sa prispôsobuje veľkosti obrazovky. U nás to berieme ako samozrejmosť.

ROZUMNÚ CENU

Ponúkame zaujímavé ceny. Neplaťte tisíce za weby, ktoré vám vieme zrealizovať za oveľa nižšie ceny a to pri dodržaní rovnakej kvality.

ZAUJÍMAVÝ VZHĽAD

Tvoríme moderné, pútavé weby, online projekty, ktoré návštevníkov zaujmú.

ZAŠKOLENIE A PORADENSTVO

S radosťou poradíme v otázkach marketingu, správy webu, eshopu, či iného online projektu. Zaučenie do systému a obsluhy je samozrejmosť, tak isto aj poradenstvo po zrealizovaní projektu.

V ČOM VÁM VIEME POMÔCŤ?

Vieme poradiť a pomôcť s výberom vhodných produktov pre Váš projekt
Vieme poradiť s výberom vhodnej formy webového riešenia, na základe produktov (v prípade, že nemáte vlastnú predstavu)
Vieme zrealizovať Vašu predstavu a pripraviť kompletné webové riešenie na mieru
Vieme zabezpečiť podporu, poradenstvo

Koľko to stojí?

Affiliate projekty už od 390 eur (cenovú ponuku vám vyhotovíme na mieru, podľa zložitosti riešenia)