Minisites tvorba web stránok

TVORBA MINISITES, ALEBO MIKROSTRÁNKY

Zlepšite Vaše pozície vo vyhľadávačoch, zvýšte návštevnosť eshopov, či web stránok. Zvýšte predaj Vašich produktov, či služieb.
Čo je to mikrostránka, alebo minisites:

Ide o jednoduchú web stránku, ktorá je perfektne optimalizovaná na určené kľúčové slovo/slová. Obsahuje kvalitné texty obsahujúce dostatočné množstvo kľúčových slov pre ktoré je optimalizovaná. Mikrostránka obsahuje cielené informácie, ktoré návštevníci očakávajú. Vysvetlí im danú problematiku, službu, predstaví produkt a uvedie ich do problematiky. Mikrostránka obsahuje odkazy na Váš hlavný web, eshop, kde sa návštevníci prekliknú a môžu využiť Vaše služby, zakúpiť produkty. Získate tak množstvo nových návštevníkov, ktorý prídu na Váš hlavný web, eshop s úmyslom nakúpiť.

Mikrostránky sú realizované tak, aby sa čo najskôr dosiahla dobrá pozícia vo vyhľadávaní GOOGLE a tým vám prichádza pravidelná návštevnosť.

Výhody?

ZÍSKAJTE PRVÉ POZÍCIE V GOOGLE.SK A ZVÝŠTE NÁVŠTEVNOSŤ A PREDAJE!

Zvýšenie cielenej návštevnosti
Zvýšenie predajov služieb a produktov
Zvýšenie povedomia o Vašej firme, produkte, službe.
Zvýšenie statusu u zákazníkov, že sa vyznáte v tom čo robíte, v tom čo predávate a tak radšej nakúpia u Vás ako u konkurencie aj napriek tomu že môžete mať vyššie ceny.
Lepšie pozície na zvolené kľúčové slovo vo vyhľadávači (s optimalizovanou minisites, mikrostránkou sa dostanete rýchlejšie na popredné pozície v google.sk)

AKO POSTUPUJEME?

PREJDEME SI SPOLOČNE VAŠU PREDSTAVU

V prvom rade budeme potrebovať bližšie informácie o Vašom online projekte. Teda e-shope, web stránke, o vašich produktoch, službách. V ďalších krokoch vyberieme vhodné kľúčové slová na ktoré budeme optimalizovať mikrostránku. Vytvoríme mikrostránku max. v rozsahu 5 podstránok. Napíšeme originálne texty, ktoré zaujmú s použitím vhodných kľúčových slov a vložíme na web. Taktiež použijeme vhodné obrázky a vyplníme všetky potrebné info pre roboty. Mikrostránku prelinkujeme interne a tiež na Váš hlavný projekt. Odovzdáme Vám kompletne pripravenú minisites, mikrostránku.

V cene získate:

Určenie kľúčového slova/slov
Výber vhodnej domény
Kompletnú mikrostránku
Kompletné optimalizované texty
Ilustračné obrázky na web
OnPage optimalizáciu mikrostránky
Prepojenie na Google Analytics – Aby ste mohli sledovať návštevnosť
Prečo internetový obchod creeo
Ceny stanovíme väčšinou po konzultácii, na základe konkrétneho prípadu. Ale vo väčšine prípadov: 3 stranová mikrostránka od 199 eur. Dodávame aj viac stranové s cenami dohodou.