TO NAJLEPŠIE NA JEDNOM MIESTE

NEPOTREBUJETE INÉ RIEŠENIA, U NÁS ZÍSKATE VŠETKY SLUŽBY

KVALITNÉ TECHNICKÉ RIEŠENIE WEB STRÁNKY, BLOGU, MAGAZÍNU, ČI INÝCH RIEŠENÍ, MODERNÝ VZHĽAD

Kvalitné technické riešenie, aké využíva tisíce veľkých aj malých firiem po celom svete. Kreatívny a úderný dizajn, ktorý zaujme návštevníkov a budú sa s radosťou vracať. Riešenie na mieru podľa Vašich požiadaviek.

KVALITNÉ TECHNICKÉ RIEŠENIE E-SHOPU A MODERNÝ VZHĽAD

Kvalitné technické riešenie, aké využíva tisíce eshopov po celom svete. Kreatívny a úderný dizajn, ktorý zaujme Vašich návštevníkov a budú sa s radosťou vracať. Možnosti rôznych platobných metód, rôzne možnosti doručenia, napojenie na porovnávače tovaru SK aj CZ, automatické nahrávanie tovaru od dodávateľa do Vášho e-shopu a množstvo funkcií, ktoré Vám pomôžu pre rast Vášho biznisu.

BEZPEČNÉ A RÝCHLE SERVERY

Rýchlosť načítania stránok je dôležitá. Stránky, ktoré sa nenačítavajú dostatočne rýchlo Váš potencionálny zákazník rýchlo opustí. Servery, ktoré využívame pre naše riešenia sú rýchle, bezpečné a samozrejme v cene je aj pravidelná záloha FTP a DATABÁZ. Bežia na SSD diskoch a využívajú najmodernejšie riešenia. Vďaka tomu Vám vieme poskytnúť vysokú kvalitu, vysokú rýchlosť načítania stránok (rýchlosť je veľmi dôležitá – veľa eshopov je pomalých a návštevníci ich z tohto dôvodu predčasne opúšťajú ) a výbornú cenu neporovnateľnú s konkurenciou.

BEZPLATNÁ TECHNICKÁ PODPORA

K našim produktom Vám poskytneme úvodné zaučenie do administrácie a telefonickú a mailovú podporu bezplatne, kedykoľvek to budete potrebovať.

VŠETKO POTREBNÉ NA JEDNOM MIESTE

U nás získate komplexné služby. K eshopu, web stránke, či inému projektu Vám Vieme poskytnúť podporu a poradenstvo, správu, vytvorenie pútavých grafických bannerov pre reklamné kampane, tvorbu loga, rôzne grafické práce, nastavenie – spustenie a správu reklamných kampaní PPC ADWORDS, Copywriting, zvyšovanie návštenosti vášho projektu - kompletné marketingové služby.

PORADENSTVO V OBLASTI PREVÁDZKY ESHOPU

Ste našim klientom a potrebujete poradiť v oblasti prevádzky eshopu, web stránky, či affiliate projektu? Nemáte dostatok informácií a skúseností s online predajom? Nevadí! Neváhajte nás kontaktovať a s radosťou Vám poradíme a nasmerujeme Vás.