Predám eshop, web stránku, magazín, affil, či iný online projekt

Ponúkame na predaj kompletne pripravené eshopové riešenia, s ktorými môžete začať okamžite predávať. Ponúkame na predaj pripravené  web stránky, minisites s návštevnosťou, pre zvýšenie návštevnosti vašich web stránok, eshopov a online projektov, predáme hotové affiliate eshopy.  Získate hotový graficky zaujímavý eshop, web.

Získate kompletne nastavené a pripravené projekty za zlomok ich ceny.

Po rozkliknutí obrázku eshopu/webu nižšie sa dozviete podrobné informácie o webe, či eshope, o ktorý máte záujem.
V prípade záujmu vám vieme vytvoriť web stránku na mieru. Klikni tu Tvorba web stránok.

Eshop Sexshop-sexshop.sk

Cena : 1190 eur

Na predaj sexshop s ponukou viac ako 3000 produktov.  Urobené SEO a už teraz zaujímavé pozície na najkonkurenčnejšie kľúčové slovo. Tento sexshop má veľký potenciál.

Eshop Sexposta.sk

Cena : 3490 eur

Na predaj zaujímavý, ziskový, kompletne pripravený eshop s množstvom vybavených objednávok a spokojnosťou klientov. TOP ponuka pre tých, čo rozmýšľajú nad eshopom. Kompletný eshop s množstvom objednávok.

Web Mojstyl.sk

Cena : 490 eur 1490 eur

Kompletne pripravený web pre váš biznis. Po zakúpení ihneď zarábaš. Web je každý mesiac v zisku. Zaučenie do prevádzky v cene. Tvojou úlohou bude hlavne získavať návštevnosť. Čím vyššia návštevnosť, tým vyššie zisky. 

Magazín Eroticke.sk

Stará cena – 1990 eur / Nová cena : 2990 eur

Kompletne pripravený erotický magazín s vysokou návštevnosťou ktorá denne rastie pre. Vhodné na reklamné účely pre sexshopy, erotické stránky, vhodné na spoplatnenie obsahu, vhodné na predaj reklamy, či affiliate. Po zakúpení môžeš začať ihneď zarábať. Zaučenie do prevádzky v cene. Denne min. 200 unik 400 unik. návštev a návštevnosť stále rastie. Na webe urobené SEO .