Profesionálny eshop pre Váš biznis už za 899 eur

Eshop je postavený na systéme, ktorý využíva množstvo veľkých eshopov po celom svete, v Čechách a na Slovensku. Profesionálny eshop, ktorý dokáže takmer všetko.

Hľadáte profesionálne riešenie eshopu, ktoré je cenovo dostupné a spoľahlivé? Váš nový eshop Vám vieme dodať vo veľmi krátkej dobe. E-shopy sú vytvorené v systéme Prestashop, ktorý využíva viac ako 250.000 majiteľov on-line obchodov po celom svete. Ide o efektívny, profesionálny a intuitívny systém s bezkonkurenčnou silou, ktorá umožňuje užívateľom, dosiahnuť úspech v konkurenčnom trhu, bez ohľadu na veľkosť a odvetvie v ktorom podnikajú. Prestashop využívajú veľké spoločnosti s ponukou desiatok tisíc produktov, ale aj malé eshopy s ponukou niekoľkých stoviek produktov. Ak hľadáte profesionálne riešenie eshopu, ktoré je možné ľahko prispôsobovať potrebám a k tomu pútavý vzhľad za super ceny, tak ste na správnom mieste. Vďaka mnohým skúsenostiam s prevádzkou a tvorbou e-shopov postavených na systéme Prestashop, Vám dnes vieme ponúknuť komplexné služby od inštalácie e-shopového systému, prekladov, modulov, rozšírení, úprav a nastavení, cez úpravy dizajnu až po rôzne poradenstvo týkajúce sa prevádzky eshopu.

Prečo si dať vytvoriť eshop u nás?

– Pretože máme množstvo skúseností a praxe so systémom prestashop
– Pretože dodáme eshop, ktorého majiteľom budete vy (žiadny prenájom)
– Pretože máme výhodné ceny, vysokú kvalitu práce
– Pretože eshopy, ktoré vytvoríme sú rýchle (veľa e-shopov sa dlho načítava čo odrádza zákazníkov – u nás sa Vám to nestane)
– Pretože nepotrebujete žiadne predchádzajúce znalosti
– Pretože sme spoľahlivý a kedykoľvek sa môžete na nás obrátiť
– Pretože Vám vieme nielen eshop vytvoriť, ale aj pomôcť v začiatkoch

Vieme Vám poradiť a zrealizovať Vaše požiadavky pre Vaše úspešné online podnikanie. Využívame stabilný, rýchly hosting prispôsobený pre eshopový systém, čím dosahujeme vysokú úroveň kvality, rýchlosti načítania stránok a bezproblémové fungovanie systému aj pri vysokom zaťažení. U nás získate výhodné ceny, kvalitné služby, poradenstvo a ešte omnoho viac.  Prečo využiť naše služby? klikni ..

Tvorba internetových obchodov, eshopov

FLEXIBILITA

Prestashop je flexibilný systém. Funkcie môžete odoberať a pridávať, alebo si dať naprogramovať čokoľvek na mieru. Tak isto nie je problém zmeniť dizajn.

VLASTNÝ ESHOP: (žiadny prenájom)

Ste majiteľom eshopu a tým pádom nie ste nijak obmedzovaný. Eshop je Váš a nie ste závislý na cene prenájmu, alebo službách, ktoré musíte využivať iba od dodávateľa eshopu. Pokiaľ sa eshop dobre rozbehne, môže Vám generovať slušné príjmy, alebo ho môžete v budúcnosti ziskovo predať.

VOĽNOSŤ

Obrovskou výhodou oproti prenájmu eshopov je, že úpravu si môžete dať urobiť u akéhokoľvek programátora. Nie ste nijak viazaný a úpravy nemusí robiť len dodávateľ eshopu ako je to pri prenájme. Keďže je to Váš eshop a vy ste majiteľom, môžete si dať úpravy zhotoviť komukoľvek kto má napr. dobré referencie, alebo Vám poskytne najlepšiu cenu.

ROBUSTNÝ, ALE JEDNODUCHÝ SYSTÉM

Ide o riešenie vhodné pre malé, ale aj veľké eshopy. Napriek tomu že obsahuje množstvo funkcií a je to robustný systém jeho použitie je jednoduché a rýchlo sa ho naučí aj absolútny laik.

Eshop Prestashop

Neplať mesačný prenájom za eshop, keď môžeš mať vlastný.  Neplať tisíce eur za tvorbu nového eshopu, keď teraz získaš jedno z najobľúbenejších a najpoužívanejších eshopových riešení pre svoje podnikanie za cenu už od 899 eur. Môžeš začať prevádzkovať svoj vlastný eshop postavený na systéme prestashop už za pár dní.
Dnes sa na internete predáva už všetko. E-shopy dosahujú stále väčšie predaje a preto je eshop vhodný a pomerne lacný spôsob ako začať svoje vlastné online podnikanie, alebo ako si privyrobiť popri práci. Ak rozmýšľaš nad online predajom a hľadáš profesionálne, no nie drahé eshopové riešenie, tak CMS prestashop je pre teba tou správnou voľbou. Patrí k najpoužívanejším eshopových systémom v Európe. Zvládne stovky a rovnako dobre desiatky tisíc produktov, má množstvo funkcií, ktoré je možné dopĺňať podľa potreby.
Toto eshopové riešenie patrí k jedným z najobľúbenejších eshopových systémov, pretože zvládne množstvo funkcií a je ho možné dopĺňať o potrebné funkcionality.
Prestashop využíva množstvo veľkých a malých eshopov po celom svete. Ide o efektívny, profesionálny a intuitívny systém s bezkonkurenčnou silou, ktorá umožňuje užívateľom dosiahnuť úspech v konkurenčnom trhu, bez ohľadu na veľkosť a odvetvie v ktorom podnikajú. Prestashop využívajú veľké spoločnosti s ponukou desiatok tisíc produktov, ale aj malé eshopy s ponukou niekoľko druhov tovaru. Hľadáš lacné a profesionálne riešenie eshopu, ktoré je možné ľahko prispôsobovať meniacim požiadavkám? Vďaka dlhoročným skúsenostiam s prevádzkou a tvorbou e-shopov postavených na systéme Prestashop, dnes vieme ponúknuť komplexné služby od vytvorenia eshopu, cez správu až po poradenstvo týkajúce sa prevádzky eshopu.