Tvorba web stránok - Creeo.sk

TVORBA WEB STRÁNOK DETVA

Tvorba web stránok Detva, katalógov, blogov, magazínov, firemných web stránok, či affiliate projektov na mieru. Máte nápad na online projekt, potrebujete zaujímavú a zároveň užívateľsky prívetivú web stránku pre vaše podnikanie z oblasti Detva? Tvoríme moderné, pútavé  web stránky, ktoré si dokážete ľahko spravovať aj vo vlastnej réžii. Tvorba web stránok Detva na mieru podľa vašich predstáv s ohľadom na SEO a moderné trendy. Neváhajte zveriť realizáciu web stránky do našich rúk. Získate profesionálne riešenie za rozumnú cenu.

Ak hľadáte moderné riešenia pre vašu web stránku ste na správnom mieste.  Ku každému riešeniu pristupujeme individuálne, nakoľko každý projekt, web, portál si vyžaduje osobitný prístup a riešenie.

Pár ukážok z našich prác – Tvorba web stránok Detva

AKO POSTUPUJEME – Tvorba web stránok Detva

PREJDEME SI VAŠU PREDSTAVU

V prvom rade si vypočujeme vašu predstavu (ak ju už máte). Prekonzultujeme možné riešenia, návrhy, vylepšenia až kým nedospejeme ku konečnej verzii. Konzultácie realizujeme – osobne v ZH, Skype, Telefón.

VYTVORÍME CENOVÉ PONUKY

Na základe konečnej dohody vytvoríme cenovú ponuku/ponuky.

PUSTÍME SA DO REALIZÁCIE WEB STRÁNKY

Po dohode a úhrade zálohy vo výške 50% z dohodnutej ceny za tvorbu web stránky sa pustíme do realizácie. Dĺžka realizácie závisí od konkrétneho projektu. Väčšinou pri menších weboch do 7 až 10 dní. Pri väčších weboch od 10 – 15 dní.

ODOVZDÁME, ZAUČÍME VÁS DO SPRÁVY WEB STRÁNKY

Pri prevzatí web stránky vás kompletne zaškolíme do práce s administráciou. Keby niečo, sme na telefóne, či e-maily. Ak budete potrebovať poradiť s radosťou pomôžeme, poradíme.

Tvorba web stránok a eshopov

ČO ZÍSKATE – Tvorba web stránok Detva

RESPONZÍVNY DIZAJN WEB STRÁNKY

Vytvárame moderné web stránky, ktoré spĺňajú tie najnáročnejšie požiadavky. V dnešnej mobilnej dobe je jednou z nich aj responzivita, web ktorý sa prispôsobuje veľkosti obrazovky.

PRVOTRIEDNY WEB, ZAUJÍMAVÝ A MODERNÝ DIZAJN

Prvotriedny web je u nás samozrejmosť. Web stránka so zaujímavým, pútavým dizajnom zanecháva u návštevníka dobrý prvý dojem, ktorý je na internete veľmi dôležitý. Máte len pár sekúnd, aby ste zaujali.

PREHĽADNOSŤ A RÝCHLOSŤ

Prehľadnosť a rýchlosť webu je veľmi dôležitá. Či už z pohľadu návštevníka, ktorý nebude čakať ak dlho načítava web, alebo sa na ňom stráca, tak isto z pohľadu Google nemáte veľké šance získať popredné pozície vo vyhľadávaní, pokiaľ je váš web pomalý.

ROZUMNÚ CENU

U nás získate skutočne najlepšiu cenu. Samozrejme nájdete ponuky tvorby web stránok za 200-300 eur, či dokonca za 100 eur. No veľký pozor čo za svoje peniaze dostanete. (veľkosť webu, dizajn, seo, celkové riešenie a podobne) U nás získavate naozaj komplexné riešenie web stránky z ohľadom na rôzne faktory. Nie je web, ako web!

TVORBA WEB STRÁNOK DETVA – PREČO  MY?

Je nesmierne dôležité, aby web stránka napĺňala vaše ciele. Moderná web stránka Detva nie je len o podaní informácií potenciálnemu klientovi, ale aj o celkovom vzhľade, dizajne, funkčnosti, vďaka ktorému vytvárate u návštevníka určitý dojem a následne dokážete rýchlejšie, ľahšie premeniť návštevníka na zákazníka. Samozrejme pokiaľ bol dojem kladný. Ak tento dojem nie je dobrý, získate len návštevníka web stránky a nie zákazníka.

Tvorba web stránok Detva si vyžaduje skúsenosti a znalosti.  My ich máme. Množstvo skúseností a znalostí, k tomu služby online marketingu, copywritingu, SEO optimalizácie pre Váš úspešný začiatok na internete. Vieme poradiť čo funguje, čo zaujme návštevníkov aby bol Váš projekt úspešný. Dodržiavame všetky štandardy tvorby moderného webu. Úspešný web = Tvorba web stránok Detva

Web stránka ceny

Tvorba web stránok Detva – VIEME POMÔCŤ A PORADIŤ

Máme skúsenosti a rozhľad. Preto už od začiatku vývoja web stránky Detva rozmýšľame o krok vpred a myslíme na množstvo faktorov, ktoré ovplyvňujú úspech v online svete a návštevnosť webovej stránky.
Vhodný výber domény – nie je to len o tom, niečo vymyslieť. Názov domény môže mať veľký vplyv na návštevnosť a budúce náklady na marketing.
Kľúčové slová – Ak sú vybrané a aplikované správne, získate návštevnosť webu zobrazovaním sa vo vyhľadávaní Google.

WEB STRÁNKY DETVA – AKÁ JE CENA?

Tvorba web stránok Detva od 390 eur. Presnú cenu za vytvorenie web stránky stanovíme po spoločnej konzultácii. Vypočujeme si vaše požiadavky, dáme naše odporúčania a na základe spoločnej dohody stanovíme cenu podľa konkrétneho projektu.

Nakoľko nie je možné určiť jednotnú cenu, keďže každý web je iný, či už veľkosťou, funkcionalitou, dizajnom, neváhajte nás kontaktovať a určite vyhovieme vaším požiadavkám.

Tvorba web stránok - cena
zvyšovanie návštevnosti

ZÍSKAVAME NÁVŠTEVNOSŤ WEB STRÁNOK DETVA

Vytvorením webu Detva to ale nemusí končiť. Zvýšime, vybudujeme vám návštevnosť webu. Niečo z praxe. Momentálne pracujeme na zvyšovaní návštevnosti jedného erotického magazínu Eroticke.sk. Návštevnosť zvyšujeme pomocou SEO na určené kľúčové slovo a podporou webu pomocou minisites. Momentálne sme web dostali na prvú stranu vo vyhľadávní google na slovné spojenie eroticke poviedky. Toto slovné spojenie je vyhľadávané 10 000 až 100 000 krát mesačne. Takže sme dosiahli už veľmi slušnú návštevnosť a aj keď je web len na poslednom mieste úvodnej strany, za pár týždňov ho posunieme ešte vyššie a návštevnosť opäť porastie.

Máte záujem aj o zvýšenie návštevnosti?? Kontaktujte nás ….