Top dodávatelia pre Tvoj biznis

Hľadáš dodávateľov pre eshop či kamennú predajňu? Dodávateľ je základom úspešného biznisu!
– Rozmýšlaš nad založením e-shopu no nemáš dodávateľa?
– Nevieš odkiaľ nakupovať a ako spolupracovať s dodávateľom?
Denne nás kontaktujete ohľadom poskytnutia informácií, kontaktov na dodávateľov, či vyhľadanie nových dodávateľov podľa požiadaviek, podľa druhu tovaru atď. Každý hľadá niečo iné, chce predávať iné produkty a preto je potrebné ku každému pristupovať individuálne. Preto sme sa rozhodli vytvoriť službu za pomoci ktorej Vám vieme zabezpečiť najlepších dodávateľov vo Vašom segmente.
Výber produktov a dodávateľov je zvyčajne najväčšou prekážkou, ktorej väčšina ľudí čelí pred spustením podnikania. Je možné stráviť týždne – mesiace, zaoberaním sa touto otázkou, bez toho aby ste dospeli k rozhodnutiu, čo môže byť strašne demotivujúce. V tomto smere Vám asi nikto nedá jasnú odpoveď, no môžeme Vám však poskytnúť veľmi zaujímavé a overené kontakty na rôznych dodávateľov zo zahraničia, zo Slovenska či Čiech, Poľska, Maďarska, Nemecka, Velkej Británie, vďaka ktorým dokážete rozbehnúť svoj úspešný internetový obchod, alebo získať dodávateľa pre svoju kamennú predajňu. Získate kvalitné veľkoobchody, ktoré spolupracujú s množstvom eshopov po celej Európe a zasielajú tovar do celej Európy. Ak chcete naozaj kvalitného dodávateľa s množstvom produktov za výhodné ceny, z ktorých väčšina generuje súbory na prepojenie eshopu s ich skladom (väčšina poskytuje možnosť prepojenia eshopu s ich skladom pre automatické nahrávanie tovaru do Vášho eshopu a automatickú obnovu skladových zásob) tak neváhajte a využiť službu Top dodávatelia pre Tvoj biznis, ktorých môžete využiť pre eshop, ale tak isto aj pre novú kamennú predajňu, či na rozšírenie sortimentu už fungujúcej predajne.

PRE KOHO JE SLUŽBA URČENÁ?

Služba je určená prioritne pre ľudí, ktorí chcú rozbehnúť svoj eshop, no nevedia si vybrať, nájsť vhodného dodávateľa. Nevedia aké kritériá by mal spĺňať, akou formou spolupracovať s dodávateľom, aké možnosti majú pri spolupráci. S touto službou získate všetky potrebné informácie. Pri prvotnej konzultácii vysvetlíme možnosti spolupráce s veľkoobchodmi a vysvetlíme všetko okolo dodávateľov a fungovania eshopov pri spolupráci s dodávateľmi. Následne na základe dohodnutých podmienok začneme hľadať dodávateľa.

AKÝCH DODÁVATEĽOV ZÍSKATE VYUŽITÍM SLUŽBY TOP DODÁVATELIA PRE TVOJ BIZNIS ?

V prvom rade prebehne konzultácia. Dohodneme sa akých dodávateľov na aký tovar hľadáme, aké podmienky majú spĺňať, akú formu spolupráce s dodávateľom budeme preferovať, vysvetlíme si rôzne možnosti, atď.

V druhom kroku začneme s vyhľadávaním dodávateľov. Oslovíme viacerých potenciálnych zahraničných aj slovenských dodávateľov, porovnáme ceny produktov, dodacie podmienky a ceny dodania, množstvá tovaru, ktoré majú ihneď na sklade k odoslaniu a aký tovar majú na objednávku, možnosti napojenia eshopu na ich sklad, aké informácie vieme od nich odoberať (napr. obrázky, popisy, množstvá tovaru, aktualizácie feedov, atď.), komunikácia v jazykoch, v prípade možnosti overíme aj skúsenosti s dodávateľom od iných odberateľov (nie vždy je to možné). Všetky informácie dôkladne zvážime na základe dohodnutých podmienok a urobíme rešerš s výberom Top 4-5 dodávateľov.

V poslednom kroku Vám zašleme náš výber TOP DODÁVATEĽOV max. 4-5 z oslovených so súhrnom všetkých potrebných informácií o dodávateľovi. Samozrejme zašleme naše odporúčanie, so súhrnom výhod a nevýhod, každého vybranného dodávateľa na základe čoho sa môžete rozhodnúť, ktorého si vyberiete, prípadne môžete využívať aj služby viacerých dodávateľov. Ak budete mať záujem vieme si výber aj telefonicky odkonzultovať a tak využijete naše doterajšie skúsenosti v tejto oblasti.

Pri dodávateľoch pre eshopy sa snažíme vyberať takých, aby poskytovali aj možnosti na prepojenie Vášho eshopu so skladom dodávateľa a tým pádom môžete svoj eshop automatizovať. Automatické nahrávanie tovaru do eshopu, obnova skladových zásob, každý deň, alebo niekoľkokrát do dňa bude hračkou.

AKO POSTUPOVAŤ?

V prípade záujmu nás kontaktuje mailom na info@creeo.sk, telefonicky 0940 883 220.
Doba dodania služby je do 14 pracovných dní.

Cena po bližšej špecifikácii a dohode