Prestashop eshop na mieru

Prestashop na mieru – eshop podľa Vašich požiadaviek.

Rozmýšľate nad eshopom, no nevyhovuje Vám možnosť Prestashop Klasik, alebo Prestashop Pro?
Nechcete venovať svoj čas tvorbe bannerov, loga, úpravám eshopu, ale radšej si priplatíte a chcete dostať kompletný eshop na mieru?
Máte viaceré požiadavky na eshop, presne viete v akej farbe musí byť eshop, chcete aj napojenie na dodávateľa, vytvoriť grafické bannery, extra funkcie, či niečo iné? 

prestahop-eshop-na-mieru

Čo obsahuje eshop na mieru a aká je cena eshopu?

Pri eshope na mieru vychádzame z balíka Eshop Pro za 390 eur, alebo z balíka Eshop Klasik za 149 eur, ktoré upravíme podľa konkrétnych klientových požiadaviek a predstáv. Či už sa to týka grafiky, rôznych funkcií, napojenia na dodávateľov, tvorby bannerov, loga, úprava farebnosti eshopu podľa predstavy klienta, napojenia na porovnávače tovaru, viacjazyčné eshopy, fakturácia a množstvo iného. V prvom rade nám klient poskytne čo najpodrobnejšie informácie o jeho predstavách a požiadavkách na eshop. Po vzájomnej konzultácii pripravíme pre klienta cenovú ponuku eshopu na mieru na základe dohodnutých požiadaviek.

Cena sa odvíja od zvoleného balíka a to Eshop Klasik, alebo Eshop Pro + práce navyše (napr. rôzne úpravy vzhľadu, farebnosti, tvorba menu, tvorba bannerov, loga, fakturácia, napojenia na dodávateľov a porovnávače a podobne.)

V prípade záujmu o eshop na mieru nás kontaktujte telefonicky 0940 883 220, alebo cez kontaktný formulár tu…

Eshop je postavený na najpoužívanejšom eshopovom systéme na svete Prestashop. Ak hľadáte profesionálne riešenie pre Váš eshop za dostupnú cenu, neváhajte nás kontaktovať. Viac informácií o eshopovom systéme nájdete tu.. 

Neplať mesačný prenájom za eshop, keď môžeš mať vlastný shop.  Neplať stovky, tisíce eur za tvorbu nového eshopu, keď teraz získaš jedno z najobľúbenejších a najpoužívanejších eshopových riešení pre svoje podnikanie za bezkonkurenčnú cenu. Môžeš začať prevádzkovať svoj vlastný eshop postavený na systéme prestashop už za pár hodín.

Dnes sa na internete predáva už všetko, eshopy dosahujú stále väčšie predaje a zisky. Eshopom od nás získate vhodný a pomerne lacný spôsob ako začať svoje vlastné podnikanie, alebo ako si privyrobiť popri práci, na materskej a v budúcnosti keď sa to dostatočne rozbehne venovať sa eshopu naplno. Keďže ste na týchto stránkach s najväčšou pravdepodobnosťou máte záujem o vlastný eshop, alebo rozbeh vlastného online podnikania. Táto ponuka je pre všetkých ktorý plánujú prevádzkovať eshop, chcú profesionálne no nie drahé eshopové riešenie, chcú rozbehnúť svoje online podnikanie či už popri práci, alebo ako hlavnú činnosť. Teraz získaš svoj vlastný eshop postavený na jednej z najpoužívanejších eshopových systémov prestashop, jednom z najpoužívanejších eshopových systémov, ktorý k tvorbe eshopov využíva množstvo vývojárov, programátorov, web developerov a množstvo množstvo firiem, agentúr ktoré sa venujú tvorbe eshopov.

Toto eshopové riešenie, patrí k jedným z najobľúbenejších eshopových systémov, pretože zvládne množstvo funkcií a je ho možné dopĺňať o potrebné funkcionality.