Mojstyl.sk – 490 eur 1490 eur

Na predaj kompletne pripravený affiliate projekt prepojený na predajcov. Z každého sprostredkovaného nákupu máte províziu. Začni zarábať online ešte dnes. Tvoja hlavná úloha bude marketing a získavanie návštevnosti. Čím vyššia návštevnosť, tým vyššie zisky.

Máte záujem?

V prípade otázok nás prosím kontaktujte na 0940 883 220, alebo mailom na info@creeo.sk

VÝHODY:

Nepotrebujete sklad, neriešite reklamácie, odosielanie tovaru ani nič podobné. Môžete predávať tovar rôznych eshopov naraz a z toho získavať slušné provízie. Vašou prácou bude len získavanie návštevnosti. Čím vyššia návštevnosť, tým vyššie zisky.

FORMA SPOLUPRÁCE S DODÁVATEĽOM

Affiliate predaj. Zo získaných objednávok dostávate 15% províziu od dodávateľa bez nutnosti zasielať a fakturovať tovar a vybavovať prípadné reklamácie. Môžete napojiť množstvo dodávateľov a zobrazovať ich produkty na shope bez nutnosti doplácať za prácu programátora.

MOŽNOSŤ ÚPRAV

V prípade potreby Vám za príplatok na eshope urobíme úpravy podľa vašich predstáv.

KOMPLETNE PRIPRAVENÝ

Eshop kompletne nastavený a pripravený na predaj. V cene aj FB stránka, zaučenie, pomoc a poradenstvo, kontakty na rôznych affil. predajcov, ktorých ponuku si môžete doplniť do shopu.

PRAJETE SI ZMENU DOMÉNY ČI DIZAJNU?

Bez problémov, pri doplatku +199€ Vám tento eshop prispôsobíme na mieru. Zvolíte si vlastnú doménu www.nieco.sk, rovnako aj nový grafický dizajn.