Eroticke.sk – 1990 eur 2990 eur

WEB S NÁVŠTEVNOSŤOU

Na predaj kompletne pripravený online magazín na bezkonkurenčnej doméne s návštevnosťou, ktorá každým dňom rastie. Momentálna denná návštevnosť je minimálne 200 400 unikátnych návštev denne. Magazín je vhodný ako podporný  a reklamný web pre rôzne erotické stránky, sexshop a iné. Každým pridaným článkom návštevnosť rastie, bez potreby robiť marketing. Možnosť predávať reklamný priestor, či spoplatniť články a zarábať na predplatnom. Možností je mnoho. Začni zarábať online ešte dnes. Tvoja hlavná úloha bude pridávať články a zarábať.

Máte záujem?

V prípade otázok nás prosím kontaktujte na 0940 883 220, alebo mailom na info@creeo.sk

VÝHODY:

Magazín s pravidelnou návštevnosťou, ktorá denne rastie. Urobené SEO a dosiahnutá top pozícia na google.sk. Množstvo možností speňaženia magazínu. Od predaja reklám, cez reklamy na vlastné stránky a presmerovanie návštevnosti na váš web, eshop, portál a podobne. Možnosť predaja spoplatneného obsahu, sprístupnenie článkov za poplatok a podobne. Možnosť vytvoriť eshop, predajný web s erotickou tematikou. 

MOŽNOSŤ ÚPRAV

V prípade potreby Vám za príplatok na eshope urobíme úpravy podľa vašich predstáv.

KOMPLETNE PRIPRAVENÝ

Kompletne nastavený a pripravený na predaj. V cene pomoc a poradenstvo.

PRAJETE SI ZMENU DOMÉNY ČI DIZAJNU?

Bez problémov, pri doplatku +199€ Vám tento magazín prispôsobíme na mieru. Zvolíte si vlastnú doménu www.nieco.sk, rovnako aj nový grafický dizajn.