Tvorba minisites, mikrostránky

Tvorba minisites, alebo mikrostránky

Zlepšite Vaše pozície vo vyhľadávačoch, zvýšte návštevnosť eshopov, či web stránok. Zvýšte predaj Vašich produktov, či služieb.

minisites-mikrostranka-creeo

Čo je to mikrostránka, alebo minisites:

Ide o jednoduchú web stránku, ktorá je perfektne optimalizovaná na určené kľúčové slovo/slová. Obsahuje kvalitné texty obsahujúce dostatočné množstvo kľúčových slov pre ktoré je optimalizovaná. Mikrostránka obsahuje cielené informácie, ktoré návštevníci očakávajú. Vysvetlí im danú problematiku, službu, predstaví produkt a uvedie ich do problematiky. Mikrostránka obsahuje odkazy na Váš hlavný web, eshop, kde sa návštevníci prekliknú a môžu využiť Vaše služby, zakúpiť produkty. Získate tak množstvo nových návštevníkov, ktorý prídu na Váš hlavný web, eshop s úmyslom nakúpiť.

Výhody:
– Zvýšenie cielenej návštevnosti
– Zvýšenie predajov služieb a produktov
– Zvýšenie povedomia o Vašej firme, produkte, službe.
– Zvýšenie statusu u zákazníkov, že sa vyznáte v tom čo robíte, v tom čo predávate a tak radšej nakúpia u Vás ako u konkurencie aj napriek tomu že môžete mať vyššie ceny.
– Lepšie pozície na zvolené kľúčové slovo vo vyhľadávači (s optimalizovanou minisites, mikrostránkou sa dostanete rýchlejšie na popredné pozície v google.sk)

Ako postupujeme:

V prvom rade budeme potrebovať bližšie informácie o Vašom online projekte. Teda e-shope, web stránke, o vašich produktoch, službách. V ďalších krokoch vyberieme vhodné kľúčové slová na ktoré budeme optimalizovať mikrostránku. Vytvoríme mikrostránku max. v rozsahu 5 podstránok. Napíšeme originálne texty, ktoré zaujmú s použitím vhodných kľúčových slov a vložíme na web. Taktiež použijeme vhodné obrázky a vyplníme všetky potrebné info pre roboty. Mikrostránku prelinkujeme interne a tiež na Váš hlavný projekt. Odovzdáme Vám kompletne pripravenú minisites, mikrostránku.

V cene získate:

Kompletnú mikrostránku
Určenie kľúčového slova/slov
Zaujímavé a originálne SEO texty na web s použitím kľúčového slova
Ilustračné obrázky na web
OnPage optimalizáciu mikrostránky
25 spätných odkazov na mikrostránku
Prepojenie na Google Analytics – Aby ste mohli sledovať návštevnosť

 

Ceny stanovíme väčšinou po konzultácii, na základe konkrétneho prípadu. Ale približne vo väčšine prípadov to bude 3 stranová mikrostránka 129 eur a 5 stranová mikrostránka 199 eur.