Prestashop Klasik

Prestashop Klasik – eshop za cenu 149 eur

Rozmýšľate nad vlastným podnikaním, vlastným eshopom?
Nad privyrobením popri práci, alebo materskej dovolenke?
Potrebujete eshop, ale dostupné riešenia sa Vám zdajú príliš drahé, alebo obmedzujúce?

Získajte najpoužívanejšie eshopové riešenie na svete teraz za skvelú cenu!!

administracia-demo-prestashopverejna-cast-demo-prestashop

Pre prihlásenie do ukážkovej administrácie  použite mail: skuska@creeo.sk a heslo: demodemo

 

BEZKONKURENČNÁ CENA: 
PRESTASHOP KLASIK – 149 eur

  • Inštalácia eshopu PRESTASHOP 1.6, alebo 1.7 (dohodou)
  • Kompletná Slovenská lokalizácia – Eshop v Slovenskom jazyku. Preložená administrácia a Zákaznícka časť eshopu
  • Upravené pre mobilné zariadenia – Responzívny dizajn
  • Platobné metódy v cene – dobierka, platba v hotovosti pri prevzatí, bankový prevod
  • Grafický dizajn – Defaultný vzhľad PRESTASHOPU
  • Nastavenie CRON – Nastavíme adresy cronu pre automatické zaraďovanie produktov do vyhľadávania a filtrovania produktov
  • Zmena číslovania objednávok – Základný Prestashop eshop generuje značenie objednávok písmenami. Upravíme to aby objednávky boli značené číslovaním
  • Upozornenie o používaní Cookies súborov
  • Kombinácia platby podľa dopravcu – Priradíme k spôsobu doručenia, konkrétne spôsoby platby

Prečo Prestashop od CREEO.SK

Naša verzia eshopu je plne lokalizovaná do slovenčiny, upravená podľa slovenských zákonov a podľa smerníc európskej únie. V prípade záujmu alebo nutnosti vieme pre klienta taktiež vykonávať pravidelnú údržbu, úpravy, alebo aktualizáciu.

Keďže sa dnes na internete predáva už všetko, eshopy dosahujú stále vačšie predaje a zisky je to vhodný a pomerne lacný spôsob ako začať svoje vlastné podnikanie, alebo ako si privyrobiť popri práci, na materskej a v budúcnosti keď sa to dostatočne rozbehne venovať sa eshopu naplno. Keďže ste na týchto stránkach s najväčšou pravdepodobnosťou máte záujem o vlastný eshop, alebo rozbeh vlastného online podnikania. Táto ponuka je pre všetkých ktorý plánujú prevádzkovať eshop, chcú profesionálne no nie drahé eshopové riešenie, chcú rozbehnúť svoje online podnikanie či už popri práci, alebo ako hlavnú činnosť. Teraz získaš svoj vlastný eshop postavený na jednej z najpoužívanejších eshopových systémov prestashop, jednom z najpoužívanejších eshopových systémov, ktorý k tvorbe eshopov využíva množstvo vývojárov, programátorov, web developerov a množstvo množstvo firiem, agentúr ktoré sa venujú tvorbe eshopov.

Toto eshopové riešenie, patrí k jedným z najobľúbenejších eshopových systémov, pretože zvládne množstvo funkcií a je ho možné dopĺňať o potrebné funkcionality.

Eshopové riešenie Prestashop využíva množstvo veľkých a malých eshopov na Slovensku, v Čechách a viac ako 250 000 internetových obchodov po celom svete. Ide o efektívny, profesionálny a intuitívny systém s bezkonkurenčnou silou, ktorá umožňuje užívateľom, dosiahnuť úspech v konkurenčnom trhu, bez ohľadu na veľkosť, odvetvie v ktorom podnikajú. Prestashop využívajú veľké spoločnosti s ponukou desiatok tisíc produktov, ale aj malé eshopy s ponukou niekoľko druhov tovaru. Je vhodné pre malé eshopy s desiatkami kusov tovaru, ale tak isto pre veľké eshopy, ktoré budú mať v ponuke 1000ce, či 10 000ce produktov. Hľadáte lacné no pritom profesionálne riešenie eshopu, ktoré je možné ľahko prispôsobovať Vaším potrebám? Vďaka mnohým skúsenostiam s prevádzkou a tvorbou e-shopov postavených na systéme Prestashop, Vám dnes vieme ponúknuť komplexné služby vrátane poradenstva týkajúceho sa prevádzky eshopu, povinností atď. Eshop je modulárny, obsahuje množstvo modulov, ktoré si viete zapnúť, vypnúť a tak dopĺňať a odstraňovať rôzne funkcie.

Flexibilita:
 Prestashop je flexibilný systém. Funkcie si viete upraviť podľa potreby a predávaného sortimentu. Môžete odoberať a pridávať rôzne funkcie alebo si dať naprogramovať čokoľvek na mieru. Tak isto nie je problém zmeniť dizajn, či už zakúpením krásneho hotového profesionálneho vzhľadu, alebo zmenou vzhľadu na mieru. 
Robustný, ale jednoduchý systém:
 Ide o riešenie vhodné pre malé ale aj veľké eshopy s 10 000-kami produktov. Napriek tomu že obsahuje množstvo funkcií a je to robustný systém jeho pooužitie je jednoduché a rýchlo sa ho naučí aj absolútny laik. 
Voľnosť
 Potrebujete si dať upraviť nejakú funkciu, alebo vzhľad na mieru? Obrovskou výhodou oproti napr. prenájmu eshopov je že úpravu si môžete dať urobiť u akéhokoľvek programátora. Nie ste viazaný že úpravy Vám musí urobiť len dodávateľ eshopu a musíte súhlasiť s ním stanovenou cenou za práce ako je to pri prenájme. Keďže je to Váš eshop a vy ste majiteľom môžete si dať úpravy zhotoviť komukoľvek kto má napr. dobré referencie, alebo Vám poskytne najlepšiu cenu. Môžete si vybrať kto zrealizuje Vaše požiadavky. 
Vlastný eshop: (žiadny prenájom ani nič podobné)
Ste majiteľom eshopu a tým pádom nie ste nijak obmedzovaný. Eshop je Váš a nie ste závislý na cene prenájmu, alebo službách, ktoré musíte využivať iba od dodávateľa eshopu. Pokiaľ sa eshop dobre rozbehne, môže Vám generovať slušné príjmy, alebo ho môžete v budúcnosti ziskovo predať.

 

—————————————————————-

NAJČASTEJŠIE OTÁZKY – FAQ

Najčastejšie otázky - FAQ: