Affiliate projekty

Affiliate projekty

Rozmýšľate nad online zárobkom, online podnikaním, no eshop nie je to pravé?
Hľadáte riešenie, kde nemusíte predaj produktov, či služieb realizovať vy?
Zaujímajú Vás rôzne možnosti zárobku online sveta a chcete ich využiť? 

Ako si privyrobiť affiliate

 

Čo je affiliate a ako to funguje?

Affiliate by sme mohli definovať ako provízny marketing. V princípe predajca produktov, alebo služieb Vás odmení dohodnutou províziou za každého sprostredkovaného návštevníka, ktorý vykoná na stránke predajcu požadovanú akciu. Požadovanou akciou môže byť napríklad nákup produktu, či služby, registrácia, prihlásenie na odber newslettera, alebo niečo iné (záleží od konkrétneho predajcu a podmienok).

Príklad: Zaujíma Vás téma zdravia. Navštívite magazín ktorý sa venuje tejto téme. Pri čítaní článkov si všimnete banner na produkt zdravej výživy. Kliknete naň a prejdete do eshopu, kde si tento produkt zakúpite. Tým vznikol danému magazínu nárok na províziu vo výške xx% z ceny produktu, ktorú mu predajca vyplatí. Tak isto to funguje aj v iných odvetviach ako napr. financie, nábytok, oblečenie, rôzne služby, erotika a v mnohých iných. Ako prepojenie daného magazínu a predajcu nemusí slúžiť len banner spomenutý vyššie, ale môže mať rôzne formy (napr. textový odkaz, konkrétny produkt s prelikom na dodávvateľa a mnohé iné). Affiliate weby majú taktiež rôzne štýly ako porovnávače cien, osobný blog, obsahový web – magazín, jednoproduktový web, recenzný web,  kupónový web – cashback web, katalóg produktov, eshop.

Provízie: Provízie sú závislé od konkrétneho dodávateľa produktu, či služby. Môžu sa pohybovať v rozmedzí od pár percent cca 3-4% do  vysokých cca 70% za požadovanú akciu.

Čo bude mojou prácou pri affiliate webe: Gro práce tvorí získavanie návštevnosti, teda marketing. Aby bol Váš projekt úspešný a generoval zisk, musí mať dostatočnú návštevnosť, ktorá je potrebná takisto pri akomkoľvek web projekte, či už klasickej webovej stránke, či eshope.  

V čom Vám vieme pomôcť:

 • Vieme poradiť a pomôcť s výberom vhodných produktov pre Váš projekt
 • Vieme poradiť s výberom vhodnej formy webového riešenia, na základe produktov  (v prípade, že nemáte vlastnú predstavu)
 • Vieme zrealizovať Vašu predstavu a pripraviť kompletné webové riešenie na mieru
 • Vieme zabezpečiť podporu, poradenstvo

Čo u nás získate?

 • Kompletné riešenie od výberu produktu, cez výber formy webového projektu až po jeho realizáciu. Odovzdáme Vám hotový projekt
 • Responzívny dizajn (zobrazovanie v PC, Mobiloch, Tabletoch)
 • Rozumnú cenu
 • Zaujímavý vzhľad
 • Zaškolenie – Poradenstvo

Ako postupujeme?

 1. Prejdeme si spoločne Vašu predstavu, prípadne odporučíme najvhodnejšie riešenie.
 2.  Na základe spoločnej konzultácie a dohody vytvoríme cenovú ponuku (väčšinou vo viacerých variantách)
 3. Pustíme sa do realizácie.
 4. Odovzdanie – odovzdáme Vám pripravený affil projekt a zaučíme do jeho obsluhy.

Prečo zveriť tvorbu web stránky práve nám?

Máme množstvo skúseností s online projektami, či už ide o eshopy, web stránky, či väčšími portálmi. Vieme poskytnúť dodatočné služby ako napr. online marketing a iné pre Váš úspešný začiatok na internete. Máme množstvo skúseností a preto vieme poradiť čo funguje, čo zaujme návštevníkov aby bol Váš projekt úspešný. Dodržiavame všetky štandardy tvorby moderného webu.

Koľko to stojí?

Affiliate projekty už od 490 eur (cenovú ponuku vám vyhotovíme na mieru, podľa zložitosti riešenia)